Kangaroos v Gundagai
Saturday, Equex Centre, 2pm
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
Kangaroos
1 Timoci Vatubuli, 2 Eddie Jackson, 3 Nick Trevaskis, 4 Fetongi Tuinauvai, 5 James Morgan, 6 Trae O'Neill, 7 Zac Graham, 8 9 Glenn Dumbrell, 10 Lachlan Jolliffe, 11 Warren Lloyd, 12 Hayden Jolliffe, 13 Dana Ratu, 14 Casey Lynch 15 Nick Baker, 16 Bowie Foster, 17 Mitchell Kelly
Gundagai
1 Mathew Lyons, 2 Dylan Cole, 3 Seb Cottam, 4 Damian Willis, 5 Noa Fotu, 6 Blake Dunn, 7 Tyron Gorman, 8 Joel Field, 9 James Luff, 10 Royce Tout, 11 Troy Barby, 12 Cameron Woo, 13 Luke Berkrey, 14 Mark Elphick, 16 Chris Rose, 17 Dylan Murdoch, 18 Jake Elphick
Young v Brothers
Sunday, Alfred Oval, 2.35pm
Young
1 Aborosio Navori, 2 Kelepi Komaisavou, 3 Jake Veney, 4 Kye Tiedemann, 5 Will Dunn, 6 Jesse Corcoran, 7 Jacob Lucas, 8 Aaron Slater, 9 Blake Hewitt, 10 Kyle Richens, 11 Warren Aiken, 12 Numiasasulu Tema, 13 Saul Lealaitafea, 14 Jayke Hogan, 15 Casey Wall, 16 Sam Langford, 19 Harry Nowlan
Brothers
1 Cade Price, 2 Harold Kirby, 3 Peter Little, 4 Jordan Little, 5 Keifer Power, 6 Dylan McLachlan, 7 Cameron Breust, 8 James Hay, 9 Aaron Wynne, 10 Brayden Sharrock, 11 Brady Collins, 12 Connor McCauley, 13 Ben Schreiber, 14 Tyson McLachlan, 16 Brigham Tukukino, 17 Riley Flint, 19 Clifford Morris
Albury v Temora
Sunday, Greenfield Park, 2.35pm
Albury
1 James Girdler, 2 Jaidyn Hampton, 3 Etuate Uaisele, 4 Damien Scott, 5 Keanau Wighton, 6 Robbie Byatt, 7 Bronson Meehan, 8 Brad Hill, 9 Joe Lumb, 10 Brad Nicholson, 11 Liam Wiscombe, 12 Jon Huggett, 13 Luke Ingram, 15 Joe Silafau,16 Matt Byatt
Temora
1 Hamish Starr, 2 Charles Slinger, 3 Matt Murphy, 4 Jock Ward, 5 Bradon Taylor, 6 Sam Elwin, 7 Adam Block, 8 Zach Starr, 9 Joe Leggatt, 10 Sipa Korken, 11 Joshua Nani, 12 Matt Hughes, 13 Kris Rands, 14 Luke McCabe, 16 Josh Lee, 17 Mitchell Wright, 19 Paul Ferguson
Southcity v Cootamundra
Sunday, Harris Park, 2.35pm
Southcity
1 Harrison Lucas, 2 Steven Tracey, 3 Mitch Bennett, 4 Brody Tracey, 5 Jack Lyons, 6 Nathan Rose, 7 Josh Siegwalt, 8 Hayden Jeans, 9 Kyle McCarthy, 10 Cameron Copeland, 11 Tim Jones, 12 Mitch Curran, 13 Luke McBeath, 14 Ben Lucas, 15 Simon Parr
Cootamundra
1 Matt Forysth, 2 Michael Howard, 3 PJ Clune, 4 Jason Cronin, 5 Dan Maher, 6 Jordyn Ballard, 7 James Smith, 8 Haydn Cowled, 9 James Woolford, 10 Moe Clune, 11 Luke Levett, 12 Chris Maher, 13 James Gartside, 14 Thomas Miller
Tumut v Junee
Sunday, Twickenham, 2.35pm
Tumut
1 Brayden Draber, 2 Josh Webb, 3 Austin McDougall, 4 Ben Roddy, 5 Jason Webb, 6 Jacob Toppin, 7 Jordan Anderson, 8 Zac Masters, 9 Lewis Arragon, 10 Jed Pearce, 11 Adam Pearce, 12 Tom Warner, 13 Ben Warner, 14 Jordyn Maher, 15 Jeremiah Freeman, 16 Riley Sturt, 17 Joey Warner
Junee
1 Tristan Dickson, 2 Chris Lewis, 3 Rusiate Kaliseiwaqa, 4 Jarom Vakarewakobau, 5 Patrick Little, 6 Dakota Ruta, 7 Trent Schubach, 8 Pat Guthrie, 9 Hayden Diggins, 10 Simione Naiduki, 11 Tom Diggins, 12 Richard Herangi, 13 Rhys Clemson, 14 Shawn-ray Pafalani, 15 Simon Wilson, 18 Jone Sariri, 20 Will Merritt
READ MORE