Kangaroos v Junee
Saturday, Equex Centre, 2.35pm
Kangaroos
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
1 Cameron Andrews, 2 Eddie Jackson, 3 Nick Trevaskis, 4 Timoci Vatubuli, 5 Dylan Arragon, 6 Trae O'Neill, 7 Zac Graham, 8 Saul Houma, 9 Glenn Dumbrell, 10 Warren Lloyd, 11 Nicholas Baker, 12 Hayden Jolliffe, 13 Dana Ratu, 14 Daniel Hill, 15 Bowie Foster, 16 Lachlan Jolliffe, 17 Jack Moorby, 18 Mitchell Kelly
Junee
1 Daniel Foley, 2 Rusiate Kaliseiwaqa, 3 Chris Lewis, 4 Jarom Vakarewakobau, 5, 6 Dakota Ruta, 7 Shawn-ray Pafalani, 8 Pat Guthrie, 9 Trent Schubach, 10 Simione Naiduki, 11 Tom Diggins, 12 Richard Herangi, 13 Rhys Clemson, 14 Hayden Diggins, 15 Mark Halliburton, 16 Matt Hands, 18 Tom Brandon, 20 Will Merritt
Young v Southcity
Sunday, Alfred Oval, 2.35pm
Young
1 Thomas Bush, 2 Kye Tiedemann, 3 Aborosio Navori, 4 Sam Langford, 5 James Schiller, 6 Blake Hewitt, 7 Kelepi Komaisavou, 8 Saul Lealaitafea, 9Jesse Corcoran, 10 Kyle Richens, 11 Jayke Hogan, 12 Numiasasulu Tema, 13 Warren Aiken, 14 Aaron Slater, 15 Casey Wall, 16 Bailey Coombes, 17 Jake Veney, 20 Simione Sawene
Southcity
1 Jake Dooley, 2 Steven Tracey, 3 Mitch Bennett, 4 Usaia O'Sullivan, 5 Harrison Lucas, 6 Ben Lucas, 7 Josh Siegwalt, 8 Nick Skinner, 9 Kyle McCarthy, 10 Cameron Copeland, 11 Tim Hurst, 12 Mitch Curran, 13 Luke McBeath, 15 Simon Parr, 16 Maleke Morris, 17 Brodie Tracey
Gundagai v Temora
Sunday, Anzac Park, 2.35pm
Gundagai
1 Mathew Lyons, 2 Dylan Cole, 3 Seb Cottam, 4 Damian Willis, 5 Noa Fotu, 6 Blake Dunn, 7 Tyron Gorman, 8 Joel Field, 9 James Luff, 10 Luke Berkrey, 11 Troy Barby, 12 Dylan Murdoch, 13 Brock Dunn, 14 Mark Elphick, 16 Chris Rose, 17 Cameron Woo, 18 Kyle Ramage, 19 Will Herring
Temora
1 Hamish Starr, 2 Charles Slinger, 3 Jake Milnes, 4 Jock Ward, 5 Jarrod Tait, 6 Sam Elwin, 7 Rory Block, 8 Kris Rands, 9 Gavin Kite, 10 Sipa Korken, 11 Joe Leggatt, 12 Matt Hughes, 13 Grant Hughes, 14 Jarrod Lee, 15 Joshua Nani, 16 Luke McCabe, 19 Paul Ferguson
Albury v Tumut
Sunday, Greenfield Park, 2.35pm
Albury
1 James Girdler, 2 Curtly Jenkinson, 3 Etuate Uaisele, 4 Sabastian Rapana, 5 Keanau Wighton, 6 Adrian Purtell, 7 Robbie Byatt, 8 Brad Hill, 9 Joe Lumb, 10 Brad Nicholson, 11 Liam Wiscombe, 12 Jon Huggett, 13 Luke Ingram, 14 Bronson Meehan, 15 Joe Silafau, 16 Matthew Garness, 17 Matt Byatt
Tumut
1 Dean Bristow, 2 Jason Webb, 3 Brayden Draber, 4 Michael Clark, 5 Austin McDougall, 6 Jordan Anderson, 7 Todd Broad, 8 Zac Masters, 9 Jacob Toppin, 10 Benny Warner, 11 Ben Roddy, 12 Tom Warner, 13 Thomas Jeffery, 14 Lachlan Bristow, 15 Jed Pearce, 16 Lewis Arragon 17 Riley Sturt
Brothers v Cootamundra
Sunday, Equex Centre, 2.35pm
Brothers
1 Cade Price, 2 Riley Flint, 3 Peter Little, 4 Ethan Mackenzie, 5 Keifer Power, 6 Dylan McLachlan, 7 Cameron Breust, 8 Brayden Sharrock, 9 Aaron Wynne, 10 Clifford Morris, 11 Ben Schreiber, 12 Connor McCauley, 13 James Hay, 14 Harold Kirby, 15 Brad Cain, 16 Brigham Tukukino, 17 Brady Collins
Cootamundra
1 Dan Maher, 2 Michael Howard, 3 James Gartside, 4 Matt Forsyth, 5 Thomas Miller, 6 Jordyn Ballarad, 7 Jason Cronin, 8 Moe Clune, 9 James Woolford, 10 Romann Leota, 11 Luke Levett, 12 Chris Maher, 13 Wayne Parker, 14 Aaron Byrne, 15 Haydn Cowled, 16 Josh Black, 17 Grant Boyd
READ MORE