Kangaroos v Brothers
Saturday, Equex Centre, 2.30pm
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
Kangaroos
1 Tristan Dickson, 2 Cameron Andrews, 3 Lachlan Cuell, 4 Jackson Newling, 5 Dylan Arragon, 6 Dylan McLachlan, 7 Tyson McLachlan, 8 Dana Ratu, 9 Adam Coote, 10 Sione Niulia, 11 Casey Lynch, 12 Hayden Jolliffe, 13 Lachlan Jolliffe, 14 Jeremy Hampton, 15 Nic Baker, 16 Jack Moorby, 17 Kieren Stevens
Brothers
1 Harold Kirby, 2 Lachie Harper, 3 Ed Ansell, 4 Mitchell Murphy, 5 Keifer Power, 6 Joe Leggatt, 7 Liam Carey, 8 James Hay, 9 Aaron Wynne, 10 Patrick Sagigi, 11 Brayden Sharrock, 12 Clifford Morris, 13 Connor McCauley, 14 Brad Cain, 15 Brigham Tukukino, 16 Brady Collins
Young v Junee
Sunday, Alfred Oval, 2.30pm
Young
1 Nayah Freeman, 2 Thomas Jenkins, 4 Kyle Tiedemann, 5 Jacob Hardy, 6 Jesse Corcoran, 7 Tom Bush, 8 Aaron Slater, 9 Numiasasulu Tema, 10 Kyle Richens, 11 Casey Wall, 12 Warren Aiken, 13 Will Scott, 14 Dominic Scott, 15 Jacob Lucas, 16 Nick Bush, 17 Saul Lealaitafea, 18 Angus Smith, 19 Lachie Jackson
Junee
1 Daniel Foley, 2 Rusiate Kaliseiwaqa, 3 Timoci Vatubuli, 4 Aidan Sweeney, 5 Damon Jackson, 6 Pat Sweeney, 7 Trent Schubach, 8 Simon Wilson, 9 Hayden Diggins, 10 Simione Naiduki, 11 Tom Diggins, 12 Joe Eichner, 13 Rhys Clemson, 15 Jackson Metcalfe, 17 Pat Guthrie
Albury v Gundagai
Sunday, Greenfield Park, 2.30pm
Albury
1 Adrian Purtell, 2 Joel Monaghan, 3 Damian Scott, 4 Etu Uaisele, 5 Keanau Wighton, 6 Robbie Byatt, 7 Shannon Rupapere, 8 Brad Hill, 9 Joe Lumb, 10 Matt Byatt, 11 Liam Wiscombe, 12 Jon Huggett, 13 Cian Timmins, 14 Trenten King, 15 Reece Clegg,
Gundagai
1 James Curgenven, 2 Dylan Cole, 3 Rhys Smart, 4 Damian Willis, 5 Noa Fotu, 6 Blake Dunn, 7 Tyron Gorman, 8 Joel Field, 9 James Luff, 10 Matt Henery, 11 Jake Smart, 12 Dylan Murdoch, 13 Luke Berkrey, 14 Brock Dunn, 15 Sebastion Cottam, 16 Tate Brooke
Temora v Cootamundra
Sunday, Nixon Park, 2.30pm
Temora
1 Bradon Taylor, 2 Taylor Krause, 3 Jock Ward, 4 Jarrod Tait, 5 Mitchell Wright, 6 Yoan Veve, 7 Sam Elwin, 8 Hayden Philp, 9 Gavin Kite, 10 Kris Rands, 11 Jake Milnes, 12 Shane Turner, 13 Grant Hughes, 14 Charles Slinger, 15 Joshua Murray, 16 Ryan Cain, 17 Blake Haddrill
Cootamundra
1 Patrick Cameron, 2 James Gartside, 3 James Smith, 4 Matt Forsyth, 5 Jason Cronin, 6 Jarrod Brackenhofer, 7 Glen Buttriss, 8 Jeremy Wood, 9 Aaron Byrne, 10 Jake Goodwin, 11 David Buttriss, 12 Aaron Duncan, 13 Hayden Cowled, 14 Thomas Miller, 15 Luke Levett, 16 Moe Clune, 17 Rob Tulenew
Tumut v Southcity
Sunday, Twickenham, 2.30pm
Tumut
1 Dean Bristow, 2 Josh Webb, 3 Ben Roddy, 4 Brayden Draber, 5 Jonathon McNamara, 6 Todd Broad, 7 Jordan Anderson, 8 Zac Masters, 9 Jason Webb, 10 Thomas Jeffery, 11 Adam Pearce, 12 Matthew Free, 13 Riley Sturt, 14 Austin McDougall, 15 Matthew Power, 16 Lewis Arragon, 17 Alexander Rae
Southcity
1 Jake Dooley, 2 Steven Tracey, 3 Mitchell Bennett, 4 Usaia O’Sullivan, 5 Jack Lyons, 6 Nathan Rose, 7 Josh Siegwalt, 8 Nick Skinner, 9 Kyle McCarthy, 10 Hayden Jeans, 11 Tim Hurst, 12 Tim Jones, 13 Luke McBeath, 14 Jordan Little, 15 Josh Cochrane, 16 Cameron Copeland, 17 Brody Tracey
READ MORE